flickrlinkedin

Jak wspieramy lokalne społeczności

Tesco i społeczeństwo

Bez względu na to, gdzie pracujemy, chcemy mieć pozytywny wpływ na klientów, koleżanki i kolegów oraz na lokalne społeczności w naszym otoczeniu.

Decydujesz, pomagamy

Wielkość naszej firmy sprawia, że możemy działać o wiele bardziej lokalnie niż inni, co daje szansę integrowania ludzi wokół nas i pozytywnego wpływu na ich życie. Cieszę się, że wykorzystujemy tę możliwość. Wiele naszych koleżanek i kolegów w całym kraju wspiera rozmaite społeczne inicjatywy, np. zachęcając do udziału w programie „Decydujesz, pomagamy”, prowadząc ekspedycje smaków w ramach programu „Od uprawy do potrawy”,  współpracując z lokalnymi szkołami czy też przeprowadzając zbiórki w sklepach.

Chcemy, aby dzielili się z innymi tym, co robią inspirowali ich do działania – mówi Katarzyna Bąk, kierownik ds. planu dla społeczności. Nasze koleżanki i koledzy ze sklepów, klienci, organizacje pozarządowe i lokalne władze – wszyscy jesteśmy częścią jednej społeczności. Naszym celem nie jest  wyłącznie wręczenie grantów , ale przede wszystkim zachęcanie wszystkich do wspólnych działań. Chcemy stawiać czoło tym wyzwaniom, które są ważne dla klientów czy pracowników naszej firmy, wszędzie tam, gdzie jako sieć handlowa możemy zrobić coś więcej. – Dlatego specjalnie dla naszych koleżanek i kolegów przygotowaliśmy pakiet informacji, który pomoże im zbudować wizerunek dobrego gospodarza i nawiązać trwałe relacje z sąsiadami oraz by nasze działania dla innych były lepiej widoczne – dodaje Kasia.

 

Program “Decydujesz, pomagamy” to wyjątkowa okazja, by wesprzeć nasze najbliższe otoczenie oraz zbudować relacje z lokalną społecznością. Szczęśliwe historie nie piszą się same. Wierzymy, wspólnie możemy napisać niejedno szczęśliwe zakończenie.

Więcej informacji o programie znaleźć można na stronie tesco.pl/pomagamy.