flickrlinkedin

Praca i Kariera

Tesco jako pracodawca

Zatrudniamy ponad 28 tys. osób w sklepach, biurach i centrach dystrybucji

Tesco jako pracodawca

Zatrudniamy ponad 28 tys. osób w sklepach, biurach i centrach dystrybucji

Tesco jako pracodawca

Jesteśmy częścią codziennego życia dla tysięcy naszych klientów. Tesco jednak to nie tylko miejsce, gdzie można wybrać się na zakupy. To także codzienna, pełna zaangażowania praca setek pracowników firmy.  W Tesco pracujemy jako jeden zespół, dbając o naszych klientów, każdego dnia coraz lepiej.

Nasza codzienna praca to obsługa klientów i dostarczanie im produktów, których poszukują. Dla Tesco bardzo ważne jest, by wszystkie nasze koleżanki i koledzy otrzymali odpowiednie wsparcie i mogli rozwijać się w miejscu pracy. Chcemy, by byli dumni ze swoich osiągnięć i czuli się doceniani za wszystko to, co robią dla klientów.

Zatrudniamy ponad 28 tysięcy osób, tworząc możliwości rozwoju, nauki nowych umiejętności i budowania kariery wszystkim tym, którzy chcą związać swoją zawodową przyszłość z branżą handlową. Wielu z naszych pracowników, którzy rozpoczynali swoją karierę na stanowiskach związanych z obsługą klienta, dziś zarządza większymi zespołami i odpowiada za ważne obszary w firmie jako całości. To dla wszystkich naszych koleżanek i kolegów doskonała okazja do praktycznego zastosowania w miejscu pracy swoich kompetencji, umiejętności i doświadczenia.

Oferujemy szeroki zakres elastycznych możliwości pracy w naszych sklepach, centrach dystrybucyjnych i biurach – dopasowując charakter stanowisk do różnych stylów życia naszych koleżanek i kolegów. Oferujemy umowy o pracę zarówno na pełny etat, jak i niepełny wymiar etatu. Każdy jest mile widziany w Tesco, my zaś jesteśmy dumni z różnorodności wśród naszych pracowników.

Jako sieć sklepów, chcemy być nie tylko miejscem robienia zakupów, ale i „dobrym sąsiadem”, na którym zawsze można polegać. Jesteśmy firmą międzynarodową, ale zdajemy sobie sprawę z wagi wszystkich lokalnych, także tych najdrobniejszych czynów i gestów. Chcemy zawsze dawać klientom więcej – wtedy, gdy dbamy o odpowiedni asortyment, jakość oferowanych produktów, gamę produktów lokalnych i wówczas, gdy tworzymy nowe miejsca pracy czy pomagamy naszym klientom żyć zdrowo. Pomagają nam w tym nasze Wartości:

  • Dla naszych klientów staramy się bardziej niż ktokolwiek inny
  • Traktujemy innych tak, jak sami chcieliby być traktowani
  • Każdy, nawet najmniejszy pomocny gest ma wielkie znaczenie

Jeśli poszukujesz czegoś więcej niż tylko miejsca pracy i interesuje Cię podejmowanie wyzwań, które pomagają budować interesującą ścieżkę kariery, dowiedz się więcej o aktualnych ofertach pracy na tesco.pl/kariera.