Scale for good, feature

Odpowiedzialna firma

Nasze priorytety CSR

Wykorzystujemy nasze możliwości dla dobrych celów

Skala działania naszej firmy daje nam możliwość, by mieć pozytywny wpływ na rozwiązywanie największych wyzwań, jakie stoją przed współczesnym światem. Już teraz dokładamy wszelkich starań, aby utrzymywać najwyższe możliwe standardy odpowiedzialności korporacyjnej, jednak chcemy zrobić jeszcze więcej - aby to, co ważne, wspólnie zmieniać na lepsze.

Przez ostatni rok analizowaliśmy, na jakie społeczne problemy i wyzwania możemy mieć pozytywny wpływ. Postanowiliśmy skoncentrować się na trzech kwestiach dotyczących ludzi i społeczności na całym świecie – kwestiach, które są ważne także dla nas i w których możemy dokonać realnej zmiany. Te zagadnienia to: rosnące bezrobocie wśród młodych ludzi, zdrowie oraz coraz większy problem otyłości, a także problem znaczynych ilości żywności, która jest marnowana.

Od kilku miesięcy gromadzimy dane, które pozwolą nam sprecyzować, jak możemy zmierzyć się z powyższymi wyzwaniami. Zamierzamy stworzyć solidne podstawy, dzięki którym ustalimy najważniejsze cele, wyzwania i opracujemy długofalowe plany.

Innymi słowy, jest to pierwszy etap naszej podróży, dzięki której to, co ważne, wspólnie zmienimy na lepsze.