flickrlinkedin

Nasza misja i Wartości

Sieć sklepów w całej Polsce

Zapraszamy naszych klientów do placówek na terenie całego kraju

Zakupy do domu

Ponad 14 milionów Polaków jest w zasięgu usługi Tesco Ezakupy

Nasza misja i Wartości

Cel naszego działania w jasny sposób tłumaczy, w jakim celu istniejemy i w jaki sposób działamy: Dbamy o naszych klientów, każdego dnia coraz lepiej. Nasz biznes został stworzony z prostą misją – być najlepszym dla naszych klientów, pomagać im cieszyć się z lepszej jakości życia, które jest łatwiejsze i to się nie zmieniło. Klienci oczekują świetnych produktów, w dobrej cenie, które łatwo mogą zakupić. Właśnie naszym zadaniem jest ich dostarczania. Dla tego zdecydowaliśmy że hasło ‘Dbamy o naszych klientów, każdego dnia coraz lepiej’ zostanie naszą podstawową wartością. Jako biznes, dbanie o naszych klientów jest w centrum wszystkiego co robimy.

Cel naszego działania brzmi „Dbamy o naszych klientów, każdego dnia coraz lepiej”. Z kolei Wartości Tesco pomagają zrozumieć, jak przełożyć Cel działania na praktykę:

1. Dla klientów staramy się bardziej niż ktokolwiek inny

2. Traktujemy innych tak, jak chcą być traktowani

3. Wierzymy, że każdy nawet najdrobniejszy gest ma wielkie znaczenie 

Nasze Wartości, wprowadzone ponad 10 lat temu, stały się nieodłączną częścią naszej kultury organizacyjnej i podstawą naszego stałego wzrostu i sukcesów. Wartości są gwarancją, że każda osoba w naszej organizacji wie i rozumie, co w Tesco jest naprawdę ważne. To wartości uniwersalne, które prowadziły nas przez kolejne lata, w trakcie których wchodziliśmy na nowe rynki do nowych krajów. Podobnie jak w przypadku Celu działania, tak i Wartości muszą się zmieniać wraz ze zmieniającym się światem. Doszliśmy do wniosku, iż potrzebujemy nowej Wartości, która pokazuje nasze społeczne zaangażowanie. Nasza nowa wartość brzmi: Wierzymy, że każdy nawet najdrobniejszy gest ma wielkie znaczenie. Tesco dziś to duża, międzynarodowa organizacja, będąca częścią codziennego życia milionów ludzi. Ta właśnie skala firmy oznacza szanse na dokonywania pozytywnych zmian w dzisiejszym świecie pełnym wyzwań. Postawiliśmy sobie ambitne cele w trzech obszarach, gdzie – jak wierzymy – możemy nieść realne wsparcie, z którego skorzystają lokalne społeczności, ale i całe społeczeństwo. Chcemy być dobrym sąsiadem i ważnym, odpowiedzialnym uczestnikiem życia społecznego.