flickrlinkedin

Centrum Prasowe

Aktualności Biura Prasowego Tesco Polska

Rusza program Tesco dla Szkół!

Zaczynamy konkurs! Najwyższy czas przyłączyć się do naszej zabawy i powalczyć o super nagrody!
Zastanawiacie się, co zrobić by dołączyć do grona szkół , które już uczestniczą w konkursie Tesco dla Szkół – Talent do niemarnowania? Jeśli chcecie wykazać się jako młodzi filmowcy i zgarnąć „Oscara”, w postaci nowoczesnej szkolnej pracowni multimedialnej, koniecznie zarejestrujcie swoją szkołę do udziału w konkursie.

Co trzeba zrobić? Wystarczy, że Wasz nauczyciel – opiekun albo inna osoba upoważniona wejdzie na naszą stronę i kliknie w ikonkę Zgłoś swoją szkołę . Następnie wypełni formularz, podając swoje dane oraz dane szkoły i gotowe!

Gdy Wasza szkoła zostanie zgłoszona, nic już nie będzie stało na przeszkodzie byście zabrali się za kręcenie filmu konkursowego. Zorganizujcie zespół. Pamiętajcie, że nie może on liczyć więcej niż 30 osób. Wymyślcie temat filmu i do dzieła! Jest wśród Was wielu reżyserów i każdy chce stworzyć swój film? Nic nie stoi na przeszkodzie. Wasza szkoła może zgłosić wiele zespołów, a każdy z nich może nakręcić własny film konkursowy. To nie tylko zwiększa szanse Waszej szkoły na zdobycie nagrody, ale również daje możliwość, by jak najwięcej z Was przyłączyło się do zabawy.