flickrlinkedin

Centrum Prasowe

Aktualności Biura Prasowego Tesco Polska

Pierwsza faza programu „Decydujesz, pomagamy” zakończona

Zakończyła się pierwsza faza programu grantowego „Decydujesz, pomagamy”. Aktywni mieszkańcy oraz lokalne organizacje mogły zgłaszać swoje projekty do 13 maja. Przed organizacjami decydujący moment  - Komisja Grantowa wybierze projekty, które wezmą udział w głosowaniach w sklepach Tesco.

Trwa VI edycja programu grantowego „Decydujesz, Pomagamy” organizowanego przez Tesco wraz z Fundacją Tesco. W ramach I fazy programu aktywni mieszkańcy oraz organizacje społeczne mogły zgłaszać chęć uczestnictwa w programie za pomocą formularza dostępnego na stronie organizatora.

Właśnie rozpoczął się kolejny etap, w którym Komisja Grantowa wybierze 375 organizacji, które wezmą udział w głosowaniu w sklepach Tesco. Ostatecznego wyboru dokonują klienci sieci Tesco, którzy w otwartym głosowaniu zdecydują, które projekty są – ich zdaniem – najpotrzebniejsze dla ich regionu. W każdym z mikroregionów najciekawsze inicjatywy zostaną nagrodzone grantami w wysokości 5 000, 3 000 lub 1 000 złotych. O tym, kto zdobędzie tą możliwość poinformujemy 13 czerwca.                                             

Więcej informacji o programie znajduje się na stronie internetowej: www.tesco.pl/pomagamy